fbpx

Cenník Apple

Cenník ostatných služieb

Prejdite na cenník služieb, expresných opráv, poplatkov za dopravu a diagnostiku.

Zmena fakturačných údajov po ukončení zákazky
je spoplatnená 18,-€ s DPH

Každá oprava, do ktorej je nacenený diel od spoločnosti Apple sa riadi podmienkami spoločnosti Apple a to, že sa oprava naceňuje v režime Exchange price(zvýhodnená cena – pôvodny diel sa stáva majetkom spoločnosti Apple). Pokiaľ si chcete náhradny diel ponechať, je nutné nás o tom vopred informovať a oprava bude nacenená za Full price teda za plnú cenu.

1. Vyber si zariadenie a možnosť opravy

POZRITE SI NAŠU RÝCHLU NÁPOVEDU, AK SME VÁM NEPOMOHLI, NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

Máte otázky?

Spoločnosť C.C.Computer ponúka mnoho benefitov pre firemných ale i koncových zákazníkov.

Spoločnosť C.C.Computer je zmluvným servisom spoločnosti Apple, TOSHIBA, Fujitsu a Canon. Poskytujeme záručný ale aj mimo záručný servis zariadení.

Spoločnosť C.C.Computer disponuje autorizáciou pre servis zariadení Apple už od roku 1999.  Poskytujeme servis iOS zariadení a Mac.

U nás získavate záruku použitia jedine originálnych dielov a zachovanie tak plnej funkčnosti a kvality Vášho zariadenia.

Prečo trvá výmena displeja na Apple iPhone kratšie v neautorizovanom servise ako u nás? Je to z dôvodu použitia originálnych dielov, kalibrácie displeja po výmene podľa prísnych kritérií výrobcu pre zachovanie plnej funkčnosti dotyku a zobrazovania.

Ak máte záujem o náhradné diely, použite prosím náš formulár, ktorý bude následné doručený na obchodné oddelenie C.C.Computer, kde sa Vám spätne ozveme s cenovou ponukou.

PODMIENKY UPLATNENIA ZÁRUČNÉHO SERVISU ZARIADENÍ APPLE

Môžete si u nás uplatniť záručný alebo pozáručný servis na iPhone, vrátane iPhonov zakúpených u mobilného operátora v záručnej dobe.

C.C.Computer je autorizovaným servisom mnohých značiek s dlhoročnými skúsenosťami. Ponúkame záručný, mimo záručný servis s použitím výhradne originálnych dielov pri všetkých servisných úkonoch.

© 2019 C.C.C. – Apple Authorised Service Provider
“C.C.C.” s.r.o.

IČO – 31318177

DIČ – 2020325461

IČ DPH – SK2020325461
podľa §4

Kontakt
  • Námestie Biely Kríž 1, 831 02, Bratislava
  • +421 2 444 59 955
  • Naša Facebook stránka
  • Pondelok - Štvrtok: 8:30 - 18:00
    Piatok: 8:30 - 16:30
    Sobota-Nedeľa: Zatvorené

KARANTÉNUJEME ‼️
Kvôli nepriaznivej situacií v našom tíme budeme od 25.1. do 1.2. ZATVORENÍ.
V tomto čase nebudeme príjmať žiadné zvozy, reklamácie a servis bude zatvorený.
Pokiaľ si objednáte zvoz v tomto čase, bude Vaša požiadavka spracovaná až po otvorení prevádzky.
Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme a vieme, že je to pre Vás nepríjemné ale iste chápete, že si nemôže dovoliť Vás ohroziť. Ak budeme mať nové informácie, budeme informáciu aktualizovať.
Ďakujeme za pochopenie