Cenník Apple

Cenník ostatných služieb

Prejdite na cenník služieb, expresných opráv, poplatkov za dopravu a diagnostiku.

Zmena fakturačných údajov po ukončení zákazky
je spoplatnená 18,-€ s DPH

Každá oprava, do ktorej je nacenený diel od spoločnosti Apple sa riadi podmienkami spoločnosti Apple a to, že sa oprava naceňuje v režime Exchange price(zvýhodnená cena – pôvodny diel sa stáva majetkom spoločnosti Apple). Pokiaľ si chcete náhradny diel ponechať, je nutné nás o tom vopred informovať a oprava bude nacenená za Full price teda za plnú cenu.

1. Vyber si zariadenie a možnosť opravy

POZRITE SI NAŠU RÝCHLU NÁPOVEDU, AK SME VÁM NEPOMOHLI, NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

Máte otázky?

Spoločnosť C.C.Computer ponúka mnoho benefitov pre firemných ale i koncových zákazníkov.

Spoločnosť C.C.Computer je zmluvným servisom spoločnosti Apple, TOSHIBA, Fujitsu a Canon. Poskytujeme záručný ale aj mimo záručný servis zariadení.

Spoločnosť C.C.Computer disponuje autorizáciou pre servis zariadení Apple už od roku 1999.  Poskytujeme servis iOS zariadení a Mac.

U nás získavate záruku použitia jedine originálnych dielov a zachovanie tak plnej funkčnosti a kvality Vášho zariadenia.

Prečo trvá výmena displeja na Apple iPhone kratšie v neautorizovanom servise ako u nás? Je to z dôvodu použitia originálnych dielov, kalibrácie displeja po výmene podľa prísnych kritérií výrobcu pre zachovanie plnej funkčnosti dotyku a zobrazovania.

Ak máte záujem o náhradné diely, použite prosím náš formulár, ktorý bude následné doručený na obchodné oddelenie C.C.Computer, kde sa Vám spätne ozveme s cenovou ponukou.

PODMIENKY UPLATNENIA ZÁRUČNÉHO SERVISU ZARIADENÍ APPLE

Môžete si u nás uplatniť záručný alebo pozáručný servis na iPhone, vrátane iPhonov zakúpených u mobilného operátora v záručnej dobe.

C.C.Computer je autorizovaným servisom mnohých značiek s dlhoročnými skúsenosťami. Ponúkame záručný, mimo záručný servis s použitím výhradne originálnych dielov pri všetkých servisných úkonoch.

© 2019 C.C.C. – Apple Authorized Service Provider
“C.C.C.” s.r.o.

IČO – 31318177

DIČ – 2020325461

IČ DPH – SK2020325461
podľa §4

Kontakt

Vzhľadom na zmenu servisnej stratégie spoločnosti Canon, ukončujeme od 01.04.2023 záručnú podporu tlačiarní, skenerov a kalkulačiek daného výrobcu. Pre uplatnenie záručnej reklamácie, prosím použite následujúci odkaz na stránke výrobcu, kde si môžete objednať zvoz zariadenia priamo do servisného strediska Canon. Od 29.3.2023 budú všetky objednané zvozy zrušené. Naďalej pokračujeme v riešení pozáručných servisných prípadov značky Canon. Pri foto a video technike nebola servisná stratégia zmenená, naďalej pokračujeme v riešení záručných ako aj pozáručných prípadov. Ďakujeme za pochopenie.