fbpx

Objednávka prepravy

Informácie k objednávke prepravy

Po odoslaní údajov cez kontaktný formulár Vám bude zaslané potvrdenie o zaevidovaní servisnej zákazky v našom systéme s prideleným číslom zákazky.

Prepravná spoločnosť Vás bude kontaktovať do 2 pracovných dní za účelom prevzatia zásielky, kuriér si prinesie vlastný prepravný štítok

Zariadenia Apple :
Pred odoslaním zariadenia do servisu je nutné zo zariadenia odstrániť prístupové heslo a odhlásiť službu nájsť moje zariadenie (Find my device)
Zvoz zdarma neplatí pre príslušenstvo a mimozáručne opravy, taktiež neplatí pri výmenných programoch spoločnosti Apple.
Pri záručných opravách zariadení, ktoré su staršie ako 1 rok je nutné doložiť doklad o kúpe zariadenia (blok z pokladne alebo faktúra)

Zariadenia Canon:
Pri odosielaní tlačiarne do servisu je nutné ponechať náplne v zariadení, pri reklamácii tlačarní je nutné doložiť doklad o kúpe a potvrdený záručný list.

Zvoz zdarma neplatí pre Foto\video techniku značky Canon.

Zariadenie zabalte do originálneho alebo podobne vyhovujúceho obalu ktorý prevezme prepravná spoločnosť, tento bude použitý pri odoslaní zariadenia späť k Vám.

Pri nevhodne zabalenom zariadení, naša ani prepravná spoločnosť nenesie zodpovednosť za poškodenie zariadenia pri preprave.

Osobné informácie

Všetky nižšie uvedené a následne Vami vyplnené osobné informácie uvedené a uchovávané v našej databáze slúžia na identifikovanie osoby a jej priradenému tovaru, všetky vša dáta sú v bezpečí podľa nariadení 18/2018 Z.z. a smernice GDPR. O svojich právach a povinnostiach, cookies, ktoré spracúvame sa môžte dočítať v sekcii “Ochrana osobných údajov”. Na našej webovej stránke si môžte pomocou automatizovaného plnenia práv vyžiadať dáta, zmazať (právo na zabudnutie), alebo vyžiadať ich opravu, resp. korekciu niektorých údajov.

Od 30.03.2020 bude kuriér pre Apple úplne zdarma.

Informácie o zariadení

Nahrajte doklad o kúpe vo formáte .jpg alebo .pdf

Informácie o zariadení

Nahrajte doklad o kúpe vo formáte .jpg alebo .pdf

SERVISUJTE VAŠE ZARIADENIA TAM, KDE IM NAJVIAC ROZUMEJÚ.

C.C.Computer je autorizovaným servisom mnohých značiek s dlhoročnými skúsenosťami. Ponúkame záručný, mimo záručný servis s použitím výhradne originálnych dielov pri všetkých servisných úkonoch.

© 2019 C.C.C. – Apple Authorised Service Provider
“C.C.C.” s.r.o.

IČO – 31318177

DIČ – 2020325461

IČ DPH – SK2020325461
podľa §4

Kontakt
  • Námestie Biely Kríž 1, 831 02, Bratislava
  • +421 2 444 59 955
  • Naša Facebook stránka
  • Pondelok - Štvrtok: 8:30 - 18:00
    Piatok: 8:30 - 16:30
    Sobota-Nedeľa: Zatvorené