fbpx

Objednávka prepravy

Informácie k objednávke prepravy

V rámci splnenia karantény sme zriadili novú službu Preprava vrámci Bratislavy. Budeme ku Vám posielať kuriéra po Bratislave, ktorý Vaše zariadenie vyzdvihne v rámci dňa, prinajhoršom na další pracovný deň a doručí ho ku nám na servis. Vaše zariadenie v rámci servisu bude aj vydezinfikované. Cena za túto službu je 15Eur s DPH.

Od 30.03.2020 bude kuriér pre Apple zdarma pre realizované záručné zákazky. Tak isto aj pre všetky pozárucné zákazky, na ktoré bude objednaný diel od Apple. Pri zamietnutých záručných zákazkách a pozáručných zákazkách kde sa nebude dodávať diel od spoločnosti Apple(reinštalácia systému, čistenie a pod.) bude naďalej zvoz a dovod zariadenia účtovaný.

Po odoslaní údajov cez kontaktný formulár Vám bude zaslané potvrdenie o zaevidovaní servisnej zákazky v našom systéme s prideleným číslom zákazky.

Prepravná spoločnosť Vás bude kontaktovať do 2 pracovných dní za účelom prevzatia zásielky, kuriér si prinesie vlastný prepravný štítok

Zariadenia Apple :
Pred odoslaním zariadenia do servisu je nutné zo zariadenia odstrániť prístupové heslo a odhlásiť službu nájsť moje zariadenie (Find my device)
Zvoz zdarma neplatí pre príslušenstvo a mimozáručne opravy, taktiež neplatí pri výmenných programoch spoločnosti Apple.
Pri záručných opravách zariadení, ktoré su staršie ako 1 rok je nutné doložiť doklad o kúpe zariadenia (blok z pokladne alebo faktúra)

Zariadenia Canon:
Pri odosielaní tlačiarne do servisu je nutné ponechať náplne v zariadení, pri reklamácii tlačarní je nutné doložiť doklad o kúpe a potvrdený záručný list.

Zvoz zdarma neplatí pre Foto\video techniku značky Canon.

Zariadenie zabaľte do originálneho alebo podobne vyhovujúceho obalu ktorý prevezme prepravná spoločnosť, tento bude použitý pri odoslaní zariadenia späť k Vám.

Pri nevhodne zabalenom zariadení, naša ani prepravná spoločnosť nenesie zodpovednosť za poškodenie zariadenia pri preprave.

Osobné informácie

Všetky nižšie uvedené a následne Vami vyplnené osobné informácie uvedené a uchovávané v našej databáze slúžia na identifikovanie osoby a jej priradenému tovaru, všetky vša dáta sú v bezpečí podľa nariadení 18/2018 Z.z. a smernice GDPR. O svojich právach a povinnostiach, cookies, ktoré spracúvame sa môžte dočítať v sekcii “Ochrana osobných údajov”. Na našej webovej stránke si môžte pomocou automatizovaného plnenia práv vyžiadať dáta, zmazať (právo na zabudnutie), alebo vyžiadať ich opravu, resp. korekciu niektorých údajov.

Informácie o zariadení

Nahrajte doklad o kúpe vo formáte .jpg alebo .pdf

Informácie o zariadení

Nahrajte doklad o kúpe vo formáte .jpg alebo .pdf

SERVISUJTE VAŠE ZARIADENIA TAM, KDE IM NAJVIAC ROZUMEJÚ.

C.C.Computer je autorizovaným servisom mnohých značiek s dlhoročnými skúsenosťami. Ponúkame záručný, mimo záručný servis s použitím výhradne originálnych dielov pri všetkých servisných úkonoch.

© 2019 C.C.C. – Apple Authorised Service Provider
“C.C.C.” s.r.o.

IČO – 31318177

DIČ – 2020325461

IČ DPH – SK2020325461
podľa §4

Kontakt
  • Námestie Biely Kríž 1, 831 02, Bratislava
  • +421 2 444 59 955
  • Naša Facebook stránka
  • Pondelok - Štvrtok: 8:30 - 18:00
    Piatok: 8:30 - 16:30
    Sobota-Nedeľa: Zatvorené