O nás

1992

Spoločnosť C.C.C. bola založená v roku 1992 ako spoločnosť s ručením obmedzeným, čisto so slovenským kapitálom. Už od svojho vzniku sa orientuje na najpokrokovejšie informačné technológie v oblasti personálnych počítačov, počítačových sietí, komunikačných systémov a vysoko výkonnej tlače.
V roku 1993 sa začína jasná orientácia

V roku 1993 sa začína jasná orientácia výhradne na značkové produkty a je to aj začiatok spolupráce so svetovou firmou Hewlett Packard. Spolupráca s Hewlett Packard sa rozvíjala úspešne a od roku 1995 sa C.C.C. stáva jej autorizovaným dealerom. V rokoch 1996 a 1997 sa spoločnosť objemom zákazok v bankovom sektore vyprofilovala na najsilnejšieho HP partnera v oblasti osobných počítačov a serverov na Slovensku a v roku 1997 sa stáva aj autorizovaným servisným strediskom HP.

C.C.C. sa stáva výhradným distribútorom

V oblasti profesionálnych priemyselných tlačiarní sa C.C.C. stáva výhradným distribútorom tlačiarní firmy Genicom a Microplex pre Slovensko. Portfólio produktov tvoria tiež špecializované bankové tlačiarne firmy OLIVETTI, s ktorou spoločnosť spolupracuje aj ako jej servisný partner a autorizovaný distribútor. Multimediálne produky a produkty na spracovanie videa obsiahnuté v ponuke firmy C.C.C. sú značky Dazzle FAST, ktorej je spoločnosť autorizovaným dealerom. Spoločnosť poskytuje komplexné riešenia na vybudovanie video strižne animačného, alebo prezentačného pracoviska.

V októbri 2002 C.C.C. s.r.o. úspešne absolvovala certifikačný audit

V októbri 2002 C.C.C. s.r.o. úspešne absolvovala certifikačný audit systému manažérstva kvality podľa medzinárodnej normy ISO 9001:2000, ktorým sa spoločnosť zaradila do spoločenstva popredných IT spoločností. Získaný certifikát potvrdzuje vysokú úroveň a stabilitu poskytovaných produktov a služieb.

C.C.C. s.r.o. vyprofilovala ako poskytovateľ špecializovaných technológií

Vzhľadom na aktuálne trendy v oblasti informačných technológií, vývoj trhu a konkurenčného prostredia sa firma C.C.C. s.r.o. vyprofilovala ako poskytovateľ špecializovaných technológií pre bankový a štátny sektor a v roku 2003 sa stáva výhradným dodávateľom a integrátorom technológie na spracovanie bankových diskrétnych formulárov a PIN kódov postavenej na formulároch firmy MICHAEL SCHIFFER.

V roku 2005 začala naša firma spoluprácu s českým servisným strediskom Český Servis a.s.

V roku 2005 začala naša firma spoluprácu s českým servisným strediskom Český Servis a.s., čím sa rozšírilo portfólio nami servisovaných produktov a značiek. Firma C.C.C. s.r.o. sa tak stala autorizovaným servisným strediskom pre značky ako FUJITSU SIEMENSAG NEOVOAOCAPPLE.

V roku 2008 sme sa stali servisným partnerom spoločnosti ABCdata a TECHdata.
V roku 2009 sme sa stali jediným nezávislým Autorizovaným Servisným strediskom

V roku 2009 sme sa stali jediným nezávislým Autorizovaným Servisným strediskom pre značku Apple na Slovensku.

V roku 2010 pokračujeme v rozširovaní servisných služieb na Slovensku

V roku 2010 pokračujeme v rozširovaní servisných služieb na Slovensku ako ASC (Autorizované servisné stredisko) pre spoločnosť SAMSUNG.

V roku 2011 začíname vykonávať záručný a pozáručný servis CANON.
V roku 2012 oslavujeme 20. výročie založenia spoločnosti.
V roku 2013 pokračujeme v servisných činnostiach uvedených značiek

V roku 2013 pokračujeme v servisných činnostiach uvedených značiek, v marci ukončujeme spoluprácu so spoločnosťou SAMSUNG, zabezpečujeme HW podporu pre Slovak Telekom prostredníctvom českého C-system Group s.r.o. a anglického Solid Systems Computer Services Ltd.

V roku 2016 začíname spoluprácu so značkou SHARP.

V roku 2015 naša spoločnosť C.C.C. začína spolupracovať ako servisné stredisko a podpora pre zariadenia vyrábané značkou SHARP.

V roku 2017 pripravujeme servis pre značku Toshiba.

Spoločnosť C.C.C. opäť potvrdzuje svoju kvalitu a stáva sa autorizovaným servisným strediskom technologického giganta a to spoločnosti TOSHIBA.

V roku 2021 naša spoločnosť ukončuje spoluprácu so značkou FUJITSU SIEMENS

Chcete aj vy byť naším partnerom a servisovať zariadenia v zodpovednom a autorizovanom servisnom stredisku?

C.C.Computer je autorizovaným servisom mnohých značiek s dlhoročnými skúsenosťami. Ponúkame záručný, mimo záručný servis s použitím výhradne originálnych dielov pri všetkých servisných úkonoch.

© 2019 C.C.C. – Apple Authorized Service Provider
“C.C.C.” s.r.o.

IČO – 31318177

DIČ – 2020325461

IČ DPH – SK2020325461
podľa §4

Kontakt
Vážení zákazníci, spoločnosť Dynabook sťahuje z trhu AC adaptéry, predané jednotlivo alebo spolu notebookmi značky Toshiba, kvôli nebezpečenstvu požiaru a popálenia. Jednotky boli vyrobené v období od apríla 2008 do decembra 2012 a predávané do roku 2014. V prípade, že Váš adaptér spadá do programu bezplatnej výmeny, poprosíme Vás o zaslanie kompletných kontaktných údajov a fotografiu údajov z adaptéra na emailovú adresu servis@ccc.sk. My Vám následne zabezpečíme jeho bezplatnú výmenu.