O nás

1992

Spoločnosť C.C.C. bola založená v roku 1992 ako spoločnosť s ručením obmedzeným, čisto so slovenským kapitálom. Už od svojho vzniku sa orientuje na najpokrokovejšie informačné technológie v oblasti personálnych počítačov, počítačových sietí, komunikačných systémov a vysoko výkonnej tlače.
V roku 1993 sa začína jasná orientácia

V roku 1993 sa začína jasná orientácia výhradne na značkové produkty a je to aj začiatok spolupráce so svetovou firmou Hewlett Packard. Spolupráca s Hewlett Packard sa rozvíjala úspešne a od roku 1995 sa C.C.C. stáva jej autorizovaným dealerom. V rokoch 1996 a 1997 sa spoločnosť objemom zákazok v bankovom sektore vyprofilovala na najsilnejšieho HP partnera v oblasti osobných počítačov a serverov na Slovensku a v roku 1997 sa stáva aj autorizovaným servisným strediskom HP.

C.C.C. sa stáva výhradným distribútorom

V oblasti profesionálnych priemyselných tlačiarní sa C.C.C. stáva výhradným distribútorom tlačiarní firmy Genicom a Microplex pre Slovensko. Portfólio produktov tvoria tiež špecializované bankové tlačiarne firmy OLIVETTI, s ktorou spoločnosť spolupracuje aj ako jej servisný partner a autorizovaný distribútor. Multimediálne produky a produkty na spracovanie videa obsiahnuté v ponuke firmy C.C.C. sú značky Dazzle FAST, ktorej je spoločnosť autorizovaným dealerom. Spoločnosť poskytuje komplexné riešenia na vybudovanie video strižne animačného, alebo prezentačného pracoviska.

V októbri 2002 C.C.C. s.r.o. úspešne absolvovala certifikačný audit

V októbri 2002 C.C.C. s.r.o. úspešne absolvovala certifikačný audit systému manažérstva kvality podľa medzinárodnej normy ISO 9001:2000, ktorým sa spoločnosť zaradila do spoločenstva popredných IT spoločností. Získaný certifikát potvrdzuje vysokú úroveň a stabilitu poskytovaných produktov a služieb.

C.C.C. s.r.o. vyprofilovala ako poskytovateľ špecializovaných technológií

Vzhľadom na aktuálne trendy v oblasti informačných technológií, vývoj trhu a konkurenčného prostredia sa firma C.C.C. s.r.o. vyprofilovala ako poskytovateľ špecializovaných technológií pre bankový a štátny sektor a v roku 2003 sa stáva výhradným dodávateľom a integrátorom technológie na spracovanie bankových diskrétnych formulárov a PIN kódov postavenej na formulároch firmy MICHAEL SCHIFFER.

V roku 2005 začala naša firma spoluprácu s českým servisným strediskom Český Servis a.s.

V roku 2005 začala naša firma spoluprácu s českým servisným strediskom Český Servis a.s., čím sa rozšírilo portfólio nami servisovaných produktov a značiek. Firma C.C.C. s.r.o. sa tak stala autorizovaným servisným strediskom pre značky ako FUJITSU SIEMENSAG NEOVOAOCAPPLE.

V roku 2008 sme sa stali servisným partnerom spoločnosti ABCdata a TECHdata.
V roku 2009 sme sa stali jediným nezávislým Autorizovaným Servisným strediskom

V roku 2009 sme sa stali jediným nezávislým Autorizovaným Servisným strediskom pre značku Apple na Slovensku.

V roku 2010 pokračujeme v rozširovaní servisných služieb na Slovensku

V roku 2010 pokračujeme v rozširovaní servisných služieb na Slovensku ako ASC (Autorizované servisné stredisko) pre spoločnosť SAMSUNG.

V roku 2011 začíname vykonávať záručný a pozáručný servis CANON.
V roku 2012 oslavujeme 20. výročie založenia spoločnosti.
V roku 2013 pokračujeme v servisných činnostiach uvedených značiek

V roku 2013 pokračujeme v servisných činnostiach uvedených značiek, v marci ukončujeme spoluprácu so spoločnosťou SAMSUNG, zabezpečujeme HW podporu pre Slovak Telekom prostredníctvom českého C-system Group s.r.o. a anglického Solid Systems Computer Services Ltd.

V roku 2016 začíname spoluprácu so značkou SHARP.

V roku 2015 naša spoločnosť C.C.C. začína spolupracovať ako servisné stredisko a podpora pre zariadenia vyrábané značkou SHARP.

V roku 2017 pripravujeme servis pre značku Toshiba.

Spoločnosť C.C.C. opäť potvrdzuje svoju kvalitu a stáva sa autorizovaným servisným strediskom technologického giganta a to spoločnosti TOSHIBA.

V roku 2021 naša spoločnosť ukončuje spoluprácu so značkou FUJITSU SIEMENS

Chcete aj vy byť naším partnerom a servisovať zariadenia v zodpovednom a autorizovanom servisnom stredisku?

C.C.Computer je autorizovaným servisom mnohých značiek s dlhoročnými skúsenosťami. Ponúkame záručný, mimo záručný servis s použitím výhradne originálnych dielov pri všetkých servisných úkonoch.

© 2019 C.C.C. – Apple Authorized Service Provider
“C.C.C.” s.r.o.

IČO – 31318177

DIČ – 2020325461

IČ DPH – SK2020325461
podľa §4

Kontakt

Vzhľadom na zmenu servisnej stratégie spoločnosti Canon, ukončujeme od 01.04.2023 záručnú podporu tlačiarní, skenerov a kalkulačiek daného výrobcu. Pre uplatnenie záručnej reklamácie, prosím použite následujúci odkaz na stránke výrobcu, kde si môžete objednať zvoz zariadenia priamo do servisného strediska Canon. Od 29.3.2023 budú všetky objednané zvozy zrušené. Naďalej pokračujeme v riešení pozáručných servisných prípadov značky Canon. Pri foto a video technike nebola servisná stratégia zmenená, naďalej pokračujeme v riešení záručných ako aj pozáručných prípadov. Ďakujeme za pochopenie.